امروز

جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

پروژه‌های ارتباط با صنعت انجام شده در مرکز

1- آزمایشات کراشینگ قطاع لوله‌های پلیمری به سفارش مؤسسه امین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قالب سه قرارداد ارتباط با صنعت درسال‌های 1397 و 1398.

2- طرح تحقیقاتی (ارزیابی تاثیر عمق آبشستگی بر رفتار لرزه‌ای پل‌های بتنی احداث شده بر روی فونداسیون‌های عمیق) به سفارش اداره کل راه وشهرسازی استان آذربایجان‌غربی در قالب قرارداد ارتباط با صنعت توسط این مرکز در سال 1397.

3- طرح تحقیقاتی (بررسی جنبه‌های عملکردی و اقتصادی سیستم قاب خمشی در ساختمان‌های بتنی) به سفارش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان‌غربی در قالب قرارداد ارتباط با صنعت توسط مرکز تحقیقات مدیریت بحران و مهندسی زیر ساخت  در سال 1398.

4- انجام طرح تهیه و تدوین مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل استان (در قالب طرح ارتباط با صنعت با استانداری آذربایجان غربی1400)

5- مدلسازی انفجار سنگ در مسیرجاده احداثی نقده به پیرانشهر (گردنه کولیج) و تاثیر آن بر خط لوله گاز (در قالب طرح ارتباط با صنعت با شرکت اروم شن ریز 1401)

6- بررسی و نمونه برداری و انجام آزمایشات از سازه بتنی پایه های پل شهید کلانتری (در قالب طرح ارتباط با صنعت از اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی 1402)

 

 تفاهم نامه های منعقد شده در مرکز

 

1-  عقد تفاهم نامه همکاری مابین مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی در سال 1396.